Witamy!

Luksusowy raj w sercu miasta...

Nasza bogata oferta i nienaganna obsługa zadowolą najbardziej wymagających klientów!

Witamy w hotelu Jadran hotel w Neum (piękna Neumska Riviera)…

Hotel znajduje się bezpośrednio wzdłuż adriatyckiego wybrzeża i drogi która przechodzi przez Neum. Z tarasu hotelu roztacza się wspaniały widok na morze i Zatokę Neum - Klek, jak również i unikatowe zachwycające zachody słońca ktore morzna obejrzeć popoludniami popijając kawę.

Hotel JADRAN oferuje Państwu do dyspozycji 58 nowocześnie urządzonych i komfortowych pokoi, kawiarnie, restauracje, sale

fitness, kryty basen i saune. W hotelowej restauracji można się rozkoszować w bogatyn wyborzer dań kuchni lokalnej i międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni śródziemnomorskiej.

Akomodacja
Gastronomia
Wellness
Turystyka kongresowa
Zajęcia
Transfery - Hotel organizuje codziennie bezpłatny transfer do / z plaży dla wszystkich naszych gości!

Jak do nas trafić?

Lokalizacja

Neum jest jedyną nadmorską miejscowośćią turystyczną w Bośni i Hercegowinie, zbudowany na stromych zboczach Neum-Klek, przyjazny, otwartego serca i z duszą na Morzu Śródziemnym. Wita każdego gościa w dobrej wierze z dowolnego miejsca na świecie. Geograficznie, Neum należy do Południowego Adriatyku. Region turystyczny trójkąt Makarska - Mostar - Dubrovnik, jest kryty z dala od otwartego morza półwyspem Pelješac, miasteczkiem Klek o ich niesamowitą zatoką, portem, kurortami i wioskami rybackymi.

66 km

DUBROVNIK


75 km

MOSTAR


52 km

MEĐUGORJE


hrCroatian