Nasze kulinarne specjały i wyjątkowe wina, przyjazny personel i przepiekny widok na piękną zatokę Neum-Klek uczynia dla Panstwa wyjątkową atmosferę.

Nieuniknioną częścią podróży i ofertą Adriatyku jest niewątpliwie kuchnia śródziemnomorska, wszystkie jej smaki i zapachy, które zwłaszcza w upalne dni wzbudzają wszystkie zmysły.

Z wielu specjałów kuchni międzynarodowej, szczególną uwagę zwrócono na oryginalne dania z Hercegowiny oraz Dalmacji, i różne specjalności z ryb, skorupiaków, mięczaków i innych owoców morza, mięsa, warzywa, oliwa z oliwek, przygotowane potrawy z receptur z dawnych lat. Pełni doświadczenia gastronomicznego, oferujemy naszym gościom szeroki wybór krajowych i zagranicznych win o wyjątkowej jakości.

Korzystaj z szerokiego i bogatego zakresu gastro oferty, doskonałej obsługi w ciepłym otoczeniu w restauracji hotelu Jadran - Neum!

W naszej restauracji organizujemy różne imprezy przyjęcia galowe, obiady, kolacje rodzinne, wesela, promocje, koktajle, chrzciny, lunche businessowe, spotkania i seminaria.Zważywszy, że mamy duży kapacytet miejsc i wysoką wydajność w restauracji, przygotowujemy obiady dla grup turystycznych z

rožnych bior podróży (z ustalonego menu).

Galeria

hrCroatian