Czynnosci

Poszczególne czynności ktorymi sie można angażować w wakacje w Neum: pływanie, spacery, jazda na rowerze, wellness, dobra kuchnia i i wycieczki – znajdziesz coś dla siebie.

Plaża w Neum oferuje ciepłą i krystalicznie czysta wodę , która kusi do nurkowania, zwłaszcza w sezonie od początku czerwca do końca września. Goście w poszukiwaniu leniuchowania i odpoczynku mogą być umieszczeni na wygodnych fotelach w cieniu parasola lub cieniu drzew, a także gośc którzy chcą aktywnego wypoczynku na plaży można wypożyczyć kajaki, rowery wodne, narty wodne.

Turystyka rowerowa wzdłuż promenady Neum jest naprawdę szczególnym doświadczeniem. Można zrelaksować się w “kamieniach i zieloni”, autentycznych wioskach Hercegowiny i cieszyć się autentycznnie sporzadzonach kulinarnych dobrach przy probowaniu oliwek, winogron, szparagow, lubvkorzystać ze spacerow, jazdy na rowerze lub rožnych wycieczek.

Wśród innych atrakcji , możesz odwiedzić jeden z siedmiu chronionych zabytków w gminie Neum, i doświadczyć dotyk przeszłości.

Lokalizacja Neum jest na skrzyżowaniu drogi słynnych turystycznych destynacj i tworzy dodatkową motywację do aby uczynić Państwa pobyt kompletnnie i interesującym. Dlatego polecamy odwiedzić piękne miasto Dubrovnik (66 km), Ston (20 km), Korčula (90 km), światowej sławy Sanktuarium Maryjne z Medjugorje (52 km), Wodospady Kravica (49 kilometrów), Narodowy Park Hutovo Blato (39 km), Mostar (75km)…